Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSR 15B1 S EU, Машина за миење садови, Сребрена, 45цм, 1
Достапност:
Шифра: 67900
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 617

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSR 15B1 S EU, Машина за миење садови, Сребрена, 45цм, 10 комплети, 5 програми, можност за приклучување топла вода, инокс внатрешност, 51децибели, индикатор за сол и сјај, заштита од протекување, А+ енергетска класа, Димензии 85x60x45 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019