Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FK 837 J X/HA S, Вградна фурна, INOX, Голем LCD
Достапност:
Шифра: 67726
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 370

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FK 837 J X/HA S, Вградна фурна, INOX, Голем LCD Дисплеј, POP IN/POP OUT команди на вовлекување, 2 x Телескопски водилки, Лесночистечки емајл со систем Easy cleaning Катализа, 8 програми и вклучена Пица програма, Рерна 62 литри, Електронски тајмер, ГРИЛ Вентилатор, 2800W моќ, Енергетска класа А, Двојно стакло на вратата, Димензии 60x60x57.5 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
Вентилатор Да
Енергетска Класа А Енергетска Класа
ЛЦД Дисплеј Да
Тип POP IN POP OUT контроли
Тип на Фурна Лесночистечка фурна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019