Бренд: TurboAir
Краток опис: TurboAir TILLY IX/F/60, Made in ITALIA, Традиционален Класичен а
Достапност:
Шифра: 67654
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1450

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TurboAir TILLY IX/F/60, Made in ITALIA, Традиционален Класичен аспиратор, INOX, 60цм, Контроли со лизгач - 3 брзини, Една халогена светилка 28W, 1 мотор, филтер за маснотии вклучен, активен јаглен филтер вклучен, 125мм отвор за воздух, Димензии 60x47x7,67 цм
Напреден Филтер
Бренд Turboair
Можеби ќе Ве интересира