Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I5ESH1E(W)/I, Електричен шпорет, бел, 4 брзи рингли, 50ц
Достапност:
Шифра: 67306
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I5ESH1E(W)/I, Електричен шпорет, бел, 4 брзи рингли, 50цм, статична рерна со грил 61л, тајмер, 4 функции, Б енергетска класа, тава за слатки, двојно стакло на вратата, 7000W тотална моќност, Димензии 50x60x85 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019