Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON LFB 5B019 EU, Машина за миење садови, Бела боја
Достапност:
Шифра: 67109
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON LFB 5B019 EU, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 13 комплети, 5 програми, overflow, A+ енергетска класа, AQUASTOP, Бучност: 49dB, Потрошувачка на вода: 11 литри, индикатор за недостаток на сол, 85x60x60
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
LCD Дисплеј Не
Број На Комплети 13
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип 60 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela