Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TLR 265W, Фрижидер за одржување, бела боја, 250л, А+
Достапност:
Шифра: 66980
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TLR 265W, Фрижидер за одржување, бела боја, 250л, А+ енергетска класа, Димензии 144x54x60 цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 140 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones