Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DIF 14B1 EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 13
Достапност:
Шифра: 66709
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DIF 14B1 EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 13 комплети, 60цм, 4 програми, 3 температурни нивоа, можност за приклучување на топла вода, инокс внатрешност, прилагодлива горна корпа, 11 литри потрошувачка на вода по циклус на перење, 49децибели, заштита од протекување, А+ енергетска класа, Годишна потрошувачка на електрична енергија 295kWh, 82x60x57цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
Број На Комплети 13
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип 60 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela