Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I6V6C1A.H(W)/FR, Електричен стаклокерамички шпорет, бела
Достапност:
Шифра: 66433
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 730

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I6V6C1A.H(W)/FR, Електричен стаклокерамички шпорет, бела боја, 60цм, Вентилатор во рерната, 6 функции на рерната, 58Л, Тајмер, Самочистечки Каталитички ѕидови, 6200W, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Вентилатор Да
Енергетска Класа А Енергетска Класа
Изработка Стаклокерамички
Тип Електричен
Ширина 60цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019