Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG MS23F301TAK/OL, Микробранова Печка, црна боја, сива рачк
Достапност:
Шифра: 66084
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 852

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG MS23F301TAK/OL, Микробранова Печка, црна боја, сива рачка, Капацитет 23л, Самостоечка, надворешна моќност (Микробранови) 800W, (1.150 W Max), електронска контрола, керамичка внатрешност, стаклена ротирачка чинија
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Волумен 23 литри
Грил Не
Тип Самостоечки
ЛЦД Диспеј Не
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019