Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON EBYH 20320 V, Фрижидер со долна комора со рачки
Достапност:
Шифра: 65548
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON EBYH 20320 V, Фрижидер со долна комора со рачки, Dynamic air control system - Специјален вентилирачки систем за ладење, INOX, LOW FROST, LED Дисплеј со целосна контрола, 360л ( 245л 116л), Pure wind plus, Fast freeze функција, 44дециБели, 18 часа конзервација после пад на струја, А++ енергетска класа, Димензии: 200 x 60 x 65.5 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
LCD Дисплеј Да
NO FROST Не
Боја INOX/Сребрена Боја
Висина 200 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А ++ Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 60 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019