Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FK 63 X/HA S, Вградна фурна, INOX, LCD Дисплеј,
Достапност:
Шифра: 64994
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 393

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FK 63 X/HA S, Вградна фурна, INOX, LCD Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Вентилатор, 2800W моќ, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x58 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
ЛЦД Дисплеј Да
Тип Механички контроли
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019