Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQ7L 092 U (EU), Машина за перење алишта, бело
Достапност:
Шифра: 64986
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQ7L 092 U (EU), Машина за перење алишта, бело сива, Aqualtis series, 7кг, 1000 вртежи, 16 програми, А++, Super silent, Plus Care sensor, Eco tech, одложен старт до 24 часа, специјални програми, џинс програма, свила програма, програма за текстил со пердуви, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 62,5x65x89цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
LCD Дисплеј Не
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1000 Вртежи
Енергетска Класа А ++ Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип Машини со предно полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019