Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TEG10 U, Бојлер за во кујна, 10 Л, Бела боја, Моќност 2К
Достапност:
Шифра: 64954
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 971

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje TEG10 U, Бојлер за во кујна, 10 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 0 Bar, Ниско Монтажен, Надворешен(Работен)Термостат, Пластичен Казан, Мотажа на зид, Димензии, Д/Ш/В 265 x 310 x 454 мм
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Волумен 10 литри
Позиција Нискомонтажен
Тип Кујнски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019