Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 2
Достапност:
Шифра: 64873
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 6

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 260л, 155л фрижидерски дел, 105л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, полица за јајца, 13 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 174x54.5x58 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 175 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019