Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 2
Достапност:
Шифра: 64873
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT CAA 55, Фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling, 260л, 155л фрижидерски дел, 105л замрзнувач, А+ енергетска класа, антибактериска заштита, полица за јајца, 13 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 174x54.5x58 цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
NO FROST Не
Боја Бела Боја
Висина 175 сантиметри
Диспанзер за вода Не
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Тип Со долна комора за замрзнување
Широчина 55 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones