Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер Инокс Луна 1Д Универзал Еко, Еден отвор за миење
Достапност:
Шифра: 60497
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1352

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер Инокс Луна 1Д Универзал Еко, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните не се вклучени во продуктот, Димензии 770x435 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019