Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO Филтер за маснотии за аспиратор, со индикатор, 48
Достапност:
Шифра: 55064
Прегледи: 262
Редовна Цена:
179 Ден.
24x КЛУБ РАТА 179 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO Филтер за маснотии за аспиратор, со индикатор, 484000008526
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира