Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3000SW, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за
Достапност:
Шифра: 20243
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1897

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST IWH-3000SW, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија), моќност 3KW, Хоризонтална Монтажа на ѕид, температура до 60 степени, контрола на температурата SRF208-C3
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира