Бренд: Philips
Краток опис: Philips SPF1207/10, Digital PhotoFrame 7", Black color, Panel re
Достапност:
Шифра: 29734
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 241
Редовна Цена: 2,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,069 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SPF1207/10, Digital PhotoFrame 7", Black color, Panel resolution: 480 x 234, Aspect ratio: 16:10, SDHC slot, 128MB built in memory, Keep time with fun clocks, Automatic slideshow from memory card, Display: Viewing angle: C/R > 10, Lifetime, to 50% brightness: 20000 hr, Effective viewing area: 432x234 (13.9x8.7cm), Brightness: 150 cd/m2, Contrast ratio (typical): 500:1, Photo format supported: JPEG photo, Buttons and controls: 3 buttons
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира