Бренд: Nikon
Краток опис: Manfrotto PHKP002 Primaphoto photo kit 001
Достапност:
Шифра: 12336
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 170
Редовна Цена:
2,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Manfrotto PHKP002 Primaphoto photo kit 001

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира