Бренд: Canon
Краток опис: Canon IXUS 180 Red KIT, 8GB + BAG, 20 Megapixels, Wi-Fi, Optical
Достапност:
Шифра: 12252
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 31
Редовна Цена: 9,990 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,490 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 9,990 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Canon IXUS 180 Red KIT, 8GB + BAG, 20 Megapixels, Wi-Fi, Optical Zoom 10 x, Digital Zoom 4 x, f/3.0 – f/6.9, ISO sensitivity AUTO, 100, 200, 400, 800, 1600, Smart Auto (32 scenes detected), P, Portrait, FaceSelf-Timer, Low Light (5.0 MP), Fish-eye Effect, Miniature Effect, Toy Camera Effect, Monochrome, Super Vivid, Poster Effect, Fireworks, Long Shutter, GPS via mobile (via Canon Camera Connect app with compatible smart devices), Video Recording HD 720p, Screen Size 2.7 Inch, Hi-Speed USB composite connector (Mini-B compatible), Wi-Fi (IEEE802.11b/g/n), (2.4 GHz only), with Dynamic NFC support, Rechargeable Li-ion Battery NB-11LH (NB-11L battery and charger supplied)
Напреден Филтер
Бренд Canon

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.