Бренд: Nikon
Краток опис: Nikon COOLPIX S3300 Silver, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26
Достапност:
Шифра: 11718
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 228
Редовна Цена: 5,790 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 5,790 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Nikon COOLPIX S3300 Silver, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7" (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery
Напреден Филтер
Бренд Nikon

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира