Бренд: Garmin
Краток опис: GARMIN Резервни ременчиња за рачен часовник за трчаењ модел Fore
Достапност:
Шифра: 39700
Прегледи: 113
Редовна Цена:
1,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GARMIN Резервни ременчиња за рачен часовник за трчаењ модел Forerunner 610
Напреден Филтер
Бренд Garmin

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира