Бренд: Garmin
Краток опис: GARMIN Edge 510 HRM + CAD, Bike mount, 2.2" color touchscreen, G
Достапност:
Шифра: 38295
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 113
Редовна Цена: 19,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

17,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 19,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
GARMIN Edge 510 HRM + CAD, Bike mount, 2.2" color touchscreen, GPS enabled + GLONASS, HotFix® satellite prediction, Tracks speed, location, time, weather, cadence, heart rate, altitude, climb and descent, distance and calories burned, Small and lightweight design, Use on multiple bikes, barometric altimeter, Temperature measurer, ANT+ wireless technology, Courses option (challenge your times on previous rides), Virtual partner, Auto pause, Auto Lap, Auto Scroll, History 1000laps, Time/Distance allert, advanced workouts, water resistant IPX7, Lithium ion rechargeable battery, up to 20 hours battery life with active using
Напреден Филтер
Бренд Garmin

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира