Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TS520FXB, Corded phone, Black, Redial, Flash, 3x sp
Достапност:
Шифра: 80608
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 133
Редовна Цена: 799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

749 Ден.
24x КЛУБ РАТА 799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TS520FXB, Corded phone, Black, Redial, Flash, 3x speed dialings, LED indication for incoming calls, Earpiace volume on 6 levels, Ringer Volume 2 levels + off, Option for wall mounting
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира