Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC KX-TG1612FXH, Dual DECT cordless telephones, 2x handse
Достапност:
Шифра: 80590
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 184
Редовна Цена: 2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,099 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC KX-TG1612FXH, Dual DECT cordless telephones, 2x handsets, Black color, Illuminated LCD Display, Caller ID, 50 numbers memory, anti fingerprint area, 10 redial list, 6 different ringtones, conference call, clock, handset locator, wall mountable, Rechargeable battery AAA R03 Ni-MH
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира