Бренд: Telefunken
Краток опис: Telefunken DECT Phone TC 251 Duo Colombo with touch panel and an
Достапност:
Шифра: 80535
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 188
Редовна Цена:
3,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 3,399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Telefunken DECT Phone TC 251 Duo Colombo with touch panel and answering machine, 2x pcs Black, Big Blue display, Lighted keyboard, Handsfree/Speakerphone, caller ID, Alarm function, polyphonic mellodies, 50 contacts, 300m range
Напреден Филтер
Бренд Telefunken

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира