Cellphone 222 Mini, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 1200mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Cellphone 222 Mini

 • Бренд: ADMET
 • Краток опис: Cellphone 222 Mini, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color
 • Шифра: 47216
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 1,299 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (2018) Black, 6.0 inches (1480 x 720), 4G LTE, CPU Quad-core ARMv8 64-bit..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,699 Ден.

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black C

Xiaomi Mi 5X (A1) 64GB Black Color, Dual SIM, 5.5 inches (~70.1% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 16,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

HUAWEI Mate 10 lite Blue

HUAWEI Mate 10 lite Blue

HUAWEI Mate 10 lite Blue, 5.9" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2160 pixels, D..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (AADBD-001-RU), for HERO5 Black..

3,999 Ден.

SONY HDRCX450B.CEN

SONY HDRCX450B.CEN

SONY HDRCX450B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, WiFi, optical zoom: 30 x, digital zoom..

25,499 Ден.

ST DZ-09 Brown

ST DZ-09 Brown

ST DZ-09 Brown, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/180..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Samsung SM-R325 Gear VR with C

Samsung SM-R325 Gear VR with C

Samsung SM-R325 Gear VR with Controller, Orchid Gray, Virtual Reality Headset, Sensors Accelerometer..

8,999 Ден.

Lowepro Adventura TLZ 20 II то

Lowepro Adventura TLZ 20 II то

Lowepro Adventura TLZ 20 II торбица за Nikon L340, L840, Mirrorless..

1,299 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung A7, Protection 9H, P/N:A7..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

2Go Lifestyle socks for Ipod

2Go Lifestyle socks for Ipod

2Go Lifestyle socks for Ipod, MP3, Mobile phones - mixed colors 793900..

Редовна Цена 120 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

120 Ден.

Samsung Galaxy Note 9 Blue

Samsung Galaxy Note 9 Blue

Samsung Galaxy Note 9 Blue, 6.4 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution:..

Редовна Цена 62,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

59,999 Ден.

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350, Bluetooth, Black, HM1350EFEGCRO..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 32GB Black, Dual SIM, 4G LTE, 5.84 inches (~79.5% screen-to-body rat..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

Huawei Y5 (2018) Dura Black

Huawei Y5 (2018) Dura Black

Huawei Y5 (2018) Dura Black, 5.45" LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,599 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони