Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Blue, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 1200mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Cellphone D206

 • Бренд: ADMET
 • Краток опис: Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Blue, 1.77" Color
 • Шифра: 47214
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 1,299 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Huawei P20 lite PU Flip Prote

Huawei P20 lite PU Flip Prote

Huawei P20 lite PU Flip Protective Cover Blue..

559 Ден.

Xiaomi Redmi 6 32GB black

Xiaomi Redmi 6 32GB black

Xiaomi Redmi 6 32GB black, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

Samsung Wired Headset

Samsung Wired Headset

Samsung Wired Headset, HS1303, Green, EO-HS1303GEGWW..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за Samsung I9500 црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Samsung J4+, 0.5mm, P/N: J415..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Футрола силиконска за Samsung

Футрола силиконска за Samsung

Футрола силиконска за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Canon EOS1300D +EFS 18-55 ISII

Canon EOS1300D +EFS 18-55 ISII

Canon EOS1300D +EFS 18-55 ISII, 18 Megapixels, DIGIC 4+, Built-in Wi-Fi transmission, NFC, TTL-CT-SI..

Редовна Цена 32,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

28,999 Ден.

Hama 00135803 Universal Smartp

Hama 00135803 Universal Smartp

Hama 00135803 Universal Smartphone Holder - Flipper, for securely mounting a smartphone on the venti..

Редовна Цена 249 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

249 Ден.

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за Samsung I9500 темно сина..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Screen Protector for Samsung S

Screen Protector for Samsung S

Screen Protector for Samsung SM-G850F Galaxy Alpha, Retail Pack, Clear..

Редовна Цена 100 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

100 Ден.

Apple iPhone X - 64GB Space Gr

Apple iPhone X - 64GB Space Gr

Apple iPhone X - 64GB Space Gray, 5.8 inches (~82.9% screen-to-body ratio), Resolution: 1125 x 2436 ..

Редовна Цена 82,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

72,999 Ден.

HUAWEI P SMART Gold

HUAWEI P SMART Gold

HUAWEI P SMART Gold, 5.65" IPS LCD capacitive Multitouch Screen, Resolution 2160 x 1080 pixels 18:9..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Lenovo K5

Lenovo K5

Lenovo K5, Gold color, Smartphone Dual SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscreen HD 1.280x720 pixels..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,799 Ден.

SAMSUNG EC-WB2200 Black

SAMSUNG EC-WB2200 Black

SAMSUNG EC-WB2200 Black, SLR like, 16.3 Mpixels CMOS BSI sensor, VARIOPLAN 60x optical zoom, WiFi, N..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони