Blackview A20 Gold, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A7, Internal Memory: 8GB up to 64GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 2 Megapixel, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: /Accelerometer/ Proximity Sensor/ Light, OS: Android 8.0 , Battery: Removable Lithium-Ion 3000 mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Blackview A20 Gold

 • Бренд: Blackview
 • Краток опис: Blackview A20 Gold, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz
 • Шифра: 46547
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,299 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

GARMIN Nuvi 58LM Europe 5

GARMIN Nuvi 58LM Europe 5" GPS

GARMIN Nuvi 58LM Europe 5" GPS Навигациски уред за автомобил со нов Eлeгантен дизајн со вклучени мап..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

Samsung SM-A510F Galaxy A5 201

Samsung SM-A510F Galaxy A5 201

Samsung SM-A510F Galaxy A5 2016 Cat6 LTE, Pearl White, 5.2 inches (72.5% screen-to-body ratio), 1.08..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 E

DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 E

DIG.APARAT PANASONIC DMC-F 3 EP-S..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,990 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, Blue/Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, FM..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Samsung EF-AJ530TFEGWW

Samsung EF-AJ530TFEGWW

Samsung EF-AJ530TFEGWW, Jelly Cover Galaxy J5 (2017) golden..

599 Ден.

HUAWEI Mate 20 Black

HUAWEI Mate 20 Black

HUAWEI Mate 20 Black, 6.53" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2244 pixels, 18.7..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Футрола Transparent за Samsung

Футрола Transparent за Samsung

Футрола Transparent за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Samsung BT Headset Dolce

Samsung BT Headset Dolce

Samsung BT Headset Dolce, Bluetooth, Black, EO-MN910VWEGWW EAN:8806086416009..

Редовна Цена 2,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Xiaomi A2, Protection 9H..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone 5 виолетова..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

Mobile phone case Electroplate

Mobile phone case Electroplate

Mobile phone case Electroplate iPhone X Black, Busy, 3800148507570..

399 Ден.

Oukitel K4000 Pro Smartphone S

Oukitel K4000 Pro Smartphone S

Oukitel K4000 Pro Smartphone Silver Color, 5" HD IPS, 4G LTE, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MHz, Chips..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

GARMIN ANT+ Footpod sensor SDM

GARMIN ANT+ Footpod sensor SDM

GARMIN ANT+ Footpod sensor SDM4, Pair your watch with a foot pod to get distance when running indoor..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за Iphone 5 црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони