AllCall Alpha Smartphone Red, 5" IPS Sharp panel (1280 x 720), 2.5D Curved Glass Screen, 7.9mm ultra thin body, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100 or 850/900/1800/1900 Mhz, Chipset: MediaTek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7, GPU: ARM Mali-400 MP2 500MHz, RAM: 1GB, Internal Memory: 8GB Up to 32GB microSD Support, Primary Camera: Dual 8/2 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: 2 Megapixel, OS: Android 7.0 Nougat, Sensors: Proximity Sensor Accelerometer Ambient Light, Battery: 2300mAh Lithium-ion, Dimension: 14.4 cm x 7.1 cm x 0.79 cm, Weight: 144g

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

AllCall Alpha Smartphone Red

 • Бренд: AllCall
 • Краток опис: AllCall Alpha Smartphone Red, 5" IPS Sharp panel (1280 x 720), 2
 • Шифра: 45835
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,699 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 4,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Nikon Објектив 55-200mm F4-5.6

Nikon Објектив 55-200mm F4-5.6

Nikon Објектив 55-200mm F4-5.6G AF-S DX VR II..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei Y5 II, 0.5mm,..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Nikon D750 Black Body

Nikon D750 Black Body

Nikon D750 Black Body, 24.3 megapixels, Single-lens reflex digital camera, Nikon F mount, Nikon FX f..

Редовна Цена 124,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

84,999 Ден.

ST SW-50Y Silver

ST SW-50Y Silver

ST SW-50Y Silver, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/1..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,599 Ден.

Xiaomi Redmi 5 16GB black

Xiaomi Redmi 5 16GB black

Xiaomi Redmi 5 16GB black, Dual SIM, 4G LTE, 5.7 inches (~75% screen-to-body ratio), Resolution: 720..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,699 Ден.

Huawei P20 lite Black

Huawei P20 lite Black

Huawei P20 lite Black, 4G LTE, Dual Sim, 5.84" LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Reso..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsu

Футрола силиконска S за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Samsung SM-A530 Galaxy A8 2018

Samsung SM-A530 Galaxy A8 2018

Samsung SM-A530 Galaxy A8 2018 Black, Dual Sim, 5.6 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen (~75.6%..

Редовна Цена 22,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

20,599 Ден.

TP-Link TL-PB2600 2600mAh Powe

TP-Link TL-PB2600 2600mAh Powe

TP-Link TL-PB2600 2600mAh Power Bank,1 USB port(5V/1A), 1 Micro USB port, with Micro USB Cable..

899 Ден.

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW 2017, Gold, 5.2 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen (~71.4% scree..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,699 Ден.

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone

Футрола Transparent за iPhone 5 виолетова..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

350 Ден.

SONY DSCHX60BLCJXXDI (DSCHX60

SONY DSCHX60BLCJXXDI (DSCHX60

SONY DSCHX60BLCJXXDI (DSCHX60+LCJHNB.SYH), Cyber-Shot Compact zoom H series, black, 20.4 Megapixels..

16,699 Ден.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC.

MOTO COVER STYLE CAP CHARC...

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

PANASONIC KX-TG1611FXJ

PANASONIC KX-TG1611FXJ

PANASONIC KX-TG1611FXJ, DECT cordless telephone, White/Beige color, Illuminated LCD Display, Caller ..

Редовна Цена 1,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони