Blackview A7 Smartphone Gold, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-core 1.3GHz 2 points@capacitive G+F GSM B2/B3/B5/B8; WCDMA B1/B8; 1+8GB, 2+5MP 2500mAh, 143*71*9.5mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Blackview A7 Smartphone Gold

  • Бренд: Blackview
  • Краток опис: Blackview A7 Smartphone Gold, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-cor
  • Шифра: 45682
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 3,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

HUAWEI Mate 20 PRO Black

HUAWEI Mate 20 PRO Black

HUAWEI Mate 20 PRO Black, 6.39" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 3120x1440 pixels, 19..

Редовна Цена 61,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

55,999 Ден.

Samsung EF-AJ730TFEGWW

Samsung EF-AJ730TFEGWW

Samsung EF-AJ730TFEGWW, Back Cover Jelly Gold for Samsung Galaxy J7 (2017)..

699 Ден.

MEIZU M2 Note

MEIZU M2 Note

MEIZU M2 Note, Smartphone White, 5.5" IPS screen(1920*1080px) FullHD, Shell Material Plastic, Dual S..

Редовна Цена 10,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Mobile clear case - IPHONE X

Mobile clear case - IPHONE X

Mobile clear case - IPHONE X , Busy, 3800148509062..

119 Ден.

X-BO 01

X-BO 01

X-BO 01, Smartphone White + GRATIS PROTECTION COVER, 6.0" QHD IPS screen(960*540px), Shell Material ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Blac

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Blac

Xiaomi Mi A2 (MI 6x) 64GB Black, Dual SIM, 4G LTE, 5.99 inches (~77.4% screen-to-body ratio), Resolu..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 2018 Gold, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Resolu..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Samsung J5

Samsung J5

Samsung J5, J500, Flip wallet, Black, EF-WJ500BBEGWW..

Редовна Цена 699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Apple iPhone X - 64GB White

Apple iPhone X - 64GB White

Apple iPhone X - 64GB White, 5.8 inches (~82.9% screen-to-body ratio), Resolution: 1125 x 2436 pixel..

Редовна Цена 82,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

72,999 Ден.

Футрола силиконска за Samsung

Футрола силиконска за Samsung

Футрола силиконска за Samsung I9500 S4 црна..

Редовна Цена 350 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (A

GoPro Dual Battery Charger+ (AADBD-001-RU), for HERO5 Black..

3,999 Ден.

General Electric X5 Black

General Electric X5 Black

General Electric X5 Black, 16GB Kingston SD card + Reporter Big Camera bag (for GE X500, X5) Black m..

Редовна Цена 8,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,299 Ден.

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcatel One touch Idol Ultra (S850) бела..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

119 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони