Blackview A7 Smartphone Black, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-core 1.3GHz 2 points@capacitive G+F GSM B2/B3/B5/B8; WCDMA B1/B8; 1+8GB, 2+5MP 2500mAh, 143*71*9.5mm

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Blackview A7 Smartphone Black

 • Бренд: Blackview
 • Краток опис: Blackview A7 Smartphone Black, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-co
 • Шифра: 45681
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 3,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 3,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Samsung SM-R322 Gear VR

Samsung SM-R322 Gear VR

Samsung SM-R322 Gear VR, White, Virtual Reality Headset, Sensors Accelerometer, Gyro Sensor, Proximi..

Редовна Цена 6,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Samsung EF-AJ730TFEGWW

Samsung EF-AJ730TFEGWW

Samsung EF-AJ730TFEGWW, Back Cover Jelly Gold for Samsung Galaxy J7 (2017)..

699 Ден.

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350, Bluetooth, Black, HM1350EFEGCRO..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Summer S2

Summer S2

Summer S2, Smartphone Black, included Protective case, 5.5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 96..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Huawei P20 Pro Terminal Decor

Huawei P20 Pro Terminal Decor

Huawei P20 Pro Terminal Decorate Silicon Case Black..

699 Ден.

HUAWEI Y6 (2017) Black

HUAWEI Y6 (2017) Black

HUAWEI Y6 (2017) Black, 5" IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720x1280 pixels resolution, Dual SIM..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,799 Ден.

Samsung EE-HG950DBEGWW

Samsung EE-HG950DBEGWW

Samsung EE-HG950DBEGWW, USB-C to HDMI Adapter, Black..

2,299 Ден.

Apple iPhone X - 64GB Black

Apple iPhone X - 64GB Black

Apple iPhone X - 64GB Black, 5.8 inches (~82.9% screen-to-body ratio), Resolution: 1125 x 2436 pixel..

Редовна Цена 82,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

72,999 Ден.

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midni

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midni

Samsung Galaxy S9+ 2018 Midnight Black, 6.2 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors,..

Редовна Цена 50,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

Samsung EF-BT280PBEGWW

Samsung EF-BT280PBEGWW

Samsung EF-BT280PBEGWW, Galaxy Tab A 7" Book Cover..

1,799 Ден.

UMI LONDON

UMI LONDON

UMI LONDON, Black, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM, 5" Sharp IPS LCD Disp..

Редовна Цена 5,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii Nova Smart, Protection 9H..

149 Ден.

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2, White color, Smartphone with LTE 4G, Single SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscre..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink

Xiaomi Redmi 6a pink, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 x..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони