ADMET V500, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), 800mah Flash size: 32MB+32MB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 1200mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ADMET V500

  • Бренд: ADMET
  • Краток опис: ADMET V500, Feature phone, Dual SIM, Black, 1.77" Color Display,
  • Шифра: 45533
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Футрола силиконска за iPhone 4

Футрола силиконска за iPhone 4

Футрола силиконска за iPhone 4/4S transparent црна..

Редовна Цена 200 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

109 Ден.

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, White color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (2..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black

Xiaomi Redmi 5 3/32GB black, Dual SIM, 4G LTE, 5.7 inches (~75% screen-to-body ratio), Resolution: 7..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

Samsung A5 (2016)

Samsung A5 (2016)

Samsung A5 (2016), A510, Slim Cover, Transparent, EF-AA510CTEGWW..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Xiaomi Mi Band 3 Smartwatch

Xiaomi Mi Band 3 Smartwatch

Xiaomi Mi Band 3 Smartwatch, 0.46 inch OLED Touch Screen, Heart Rate Monitor, Bluetooth Synchronizat..

2,999 Ден.

Belkin iPhone DUAL USB CAR Cha

Belkin iPhone DUAL USB CAR Cha

Belkin iPhone DUAL USB CAR Charger MINI, FF8Z280ea..

Редовна Цена 1,690 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW

Samsung SM-A520 Galaxy A5 NEW 2017, Gold, 5.2 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen (~71.4% scree..

Редовна Цена 18,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,699 Ден.

Huawei Y6 II compact

Huawei Y6 II compact

Huawei Y6 II compact, Black, 4G LTE, Dual SIM, 5" IPS LCD capacitive, Multitouch, Resolution: HD rea..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7 (2017), 4G LTE, Dual SIM, 5.5 inches Super AMOLED capacitive touchsc..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Xiaomi 6a, 0.5mm,..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Huawei Nova Smart

Huawei Nova Smart

Huawei Nova Smart, Gray, 4G LTE, 5" IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1280 x 7..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip top SLIM за Iphone 5 црна..

Редовна Цена 790 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Samsung Galaxy S8 +

Samsung Galaxy S8 +

Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Screen Protector, Transparent, ET-FG955CTEGWW, 8806088694085..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (2018) Black, 6.0 inches (1480 x 720), 4G LTE, CPU Quad-core ARMv8 64-bit..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,699 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони