X-BO V10 Smartphone Black, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: MTK6572, CPU: Quad-Core 1.3GHz, Internal Memory: 8GB up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2 Megapixel, Secondary Camera: 0,3 Megapixel, GPS, Bluetooth v3.0, Operating System: Android 4.4.2, Battery: 2000 mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO V10 Smartphone Black

 • Бренд: X-BO
 • Краток опис: X-BO V10 Smartphone Black, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels),
 • Шифра: 44976
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TP-Link NC450

TP-Link NC450

TP-Link NC450, Pan/Tilt 300Mbps WiFi Cloud Camera, Day/Night view, 720p HD resolution@30 fps, SD car..

Редовна Цена 5,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

PANASONIC KX-TG1612FXH

PANASONIC KX-TG1612FXH

PANASONIC KX-TG1612FXH, Dual DECT cordless telephones, 2x handsets, Black color, Illuminated LCD Dis..

Редовна Цена 2,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Hama 00093826 Bike Mirror Moun

Hama 00093826 Bike Mirror Moun

Hama 00093826 Bike Mirror Mount, Attachment: At the Side of the Vehicle, Clamping System, For Naviga..

Редовна Цена 749 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

749 Ден.

Huawei Earphones AM115

Huawei Earphones AM115

Huawei Earphones AM115, White, In-ear Earphone with Mic Volume Control, Ergonomic design, more comfo..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Lenovo S90

Lenovo S90

Lenovo S90, Champagne Gold color, Smartphone with LTE 4G, Dual SIM, 5.0" Super Amoled Capacitive mul..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Xiaomi Note 4x, Protection 9H..

149 Ден.

Футрола силиконска S за Alcate

Футрола силиконска S за Alcate

Футрола силиконска S за Alcatel One touch Idol ( S820) бела..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

X-BO O6

X-BO O6

X-BO O6, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

GARMIN Forerunner 35 Lime ligh

GARMIN Forerunner 35 Lime ligh

GARMIN Forerunner 35 Lime light, SMART GPS Running Watch with Wrist-based Heart Elevate Rate, 128 x ..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, Blue/Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, FM..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Xiaomi Redmi 6a gray

Xiaomi Redmi 6a gray

Xiaomi Redmi 6a gray, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

ST-N5

ST-N5

ST-N5, White color, Superior Technology, Smartphone, BAG, Dual SIM, 5.5" Capacitive HD IPS multitouc..

Редовна Цена 5,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Samsung Galaxy S9 2018 Coral

Samsung Galaxy S9 2018 Coral

Samsung Galaxy S9 2018 Coral Blue, 5.8 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Reso..

Редовна Цена 46,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,999 Ден.

Huawei P20 lite Pink

Huawei P20 lite Pink

Huawei P20 lite Pink, 4G LTE, Dual Sim, 5.84" LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resol..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони