X-BO V10 Smartphone White, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: MTK6572, CPU: Quad-Core 1.3GHz, Internal Memory: 8GB up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 2 Megapixel, Secondary Camera: 0,3 Megapixel, GPS, Bluetooth v3.0, Operating System: Android 4.4.2, Battery: 2000 mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO V10 Smartphone White

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO V10 Smartphone White, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels),
  • Шифра: 44975
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Summer S1

Summer S1

Summer S1, Smartphone Black, included Protective case, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*..

Редовна Цена 4,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

HUAWEI Y6 (2017) Grey

HUAWEI Y6 (2017) Grey

HUAWEI Y6 (2017) Grey, 5" IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720x1280 pixels resolution, Dual SIM,..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,799 Ден.

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro

Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) 32GB Gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.84 inches (~79.5% screen-to-body rati..

Редовна Цена 13,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,499 Ден.

Grundig Universal USB charger

Grundig Universal USB charger

Grundig Universal USB charger, 5pcs, for ALL mobile phones, model 50954..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone

Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Summer S1

Summer S1

Summer S1, Smartphone Gold, included Protective case, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*5..

Редовна Цена 4,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA

Samsung GP-J600WSEFAA, Protective film for Galaxy J600..

159 Ден.

Xiaomi Redmi S2 32GB gray

Xiaomi Redmi S2 32GB gray

Xiaomi Redmi S2 32GB gray, Dual SIM, 4G LTE, 5.99 inches (~74.5% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,799 Ден.

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за

Футрола силиконска classic за Iphone 5 црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

MANTA МA427 Smartwatch and Pho

MANTA МA427 Smartwatch and Pho

MANTA МA427 Smartwatch and Phone, Silver/Black, 1.54” Touch panel Display 240x240 pixels, Micro SIM ..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,599 Ден.

Huawei Nova

Huawei Nova

Huawei Nova, Gold, 4G LTE, Dual SIM, 5.0" IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 10..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixe..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

Summer S1

Summer S1

Summer S1, Smartphone White, included Protective case, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*..

Редовна Цена 4,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Blackview A8 Smartphone White

Blackview A8 Smartphone White

Blackview A8 Smartphone White, 5" IPS DHD 2.5D Arc Screen (1280x720), CNC Metal frameDual SIM, Micro..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони