Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview E7S Stardust Grey/Fingerprint, Dual SIM, 5.5 inches I
Достапност:
Шифра: 44928
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 434
Редовна Цена: 5,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview E7S Stardust Grey/Fingerprint, Dual SIM, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900/1800/1900 MHz, Chipset: MediaTek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, Internal Memory: 16GB up to 32GB, RAM: 2GB, Primary Camera: 8 Megapixel With Dual-LED Flash, Seconday Camera: 5 Megapixel, Sensors: Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint, OS: Android 6.0 Marshmallow, Battery: Removable 2,700 mAh Lithium-Ion, Dimensions: 153.5 x 76.8 x 8.75 mm, Weight: 150 Grams
Напреден Филтер
Бренд Blackview
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 16GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 2GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.