Leagoo Z5 Smartphone Champagne Gold, 5" IPS (854 x 480), Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MHz, Chipset: MediaTek MT6580 32-bit Processor, CPU: 1.3GHz, Quad Core 32-bit ARM Cortex A7 CPU, GPU: Mali-400 MP, Internal Memory: 8GB, Up to 32GB microSD Support, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: 2 Megapixel, OS: Android v6.0 Marshmallow, Sensors: Gravity Sensor, Proximity sensor, Light sensor, Battery: 2,300mAh Lithium-ion, Dimension: 14.38 cm x 7.18 cm x 0.89 cm, Weight: 148g

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Leagoo Z5 Smartphone Champagne

 • Бренд: Leagoo
 • Краток опис: Leagoo Z5 Smartphone Champagne Gold, 5" IPS (854 x 480), Dual SI
 • Шифра: 44552
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,299 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Huawei AM08 White

Huawei AM08 White

Huawei AM08 White, Little Swan Wireless Bluetooth 4.0 CSR Speaker, Touch Control, 3D HD Surround Sou..

1,299 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 3D full cover for Samsung S8, Protection 9H, P/N: G950..

499 Ден.

S-GUARD LENS - SSE1220NI  12m

S-GUARD LENS - SSE1220NI 12m

S-GUARD LENS - SSE1220NI 12mm Fix Lens..

Редовна Цена 229 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

229 Ден.

ST 5IN1 Bluetooh Car charger

ST 5IN1 Bluetooh Car charger

ST 5IN1 Bluetooh Car charger, Superior Technology, Bluetooth connection, Alluminium finish, Fast cha..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Samsung EF-WJ530CFEGWW

Samsung EF-WJ530CFEGWW

Samsung EF-WJ530CFEGWW, Wallet Cover Galaxy J5 (2017) golden..

999 Ден.

Lenovo K6

Lenovo K6

Lenovo K6, Dark Grey, Smartphone with LTE 4G, Dual SIM, 5.0" IPS LCD capacitive touchscreen, 16M col..

14,299 Ден.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB R

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/16GB ROM/2GB RAM 4G LTE, Gold color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 19..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,499 Ден.

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7

Samsung SM-J730 Gold Galaxy J7 (2017), 4G LTE, Dual SIM, 5.5 inches Super AMOLED capacitive touchsc..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

S-GUARD TD-001 - 1/3

S-GUARD TD-001 - 1/3" sony 420

S-GUARD TD-001 - 1/3" sony 420tvl,3.6mm lens,no led,plistic houseing without bracket...

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Ulefone Paris

Ulefone Paris

Ulefone Paris, 4G Smartphone White, 5" IPS screen(1280*720px), Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 900/210..

Редовна Цена 8,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,999 Ден.

Samsung J5 (2016) J510 Slim Co

Samsung J5 (2016) J510 Slim Co

Samsung J5 (2016) J510 Slim Cover Transparent EF-AJ510CTEGWW..

299 Ден.

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, Silver color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung Galaxy A3 (2017)

Samsung Galaxy A3 (2017), Screen Protector, Transparent, ET-FA320CTEGWW EAN: 8806088628165..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

Huawei Y5 (2018) Dura Blue

Huawei Y5 (2018) Dura Blue

Huawei Y5 (2018) Dura Blue, 5.45" LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~2..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,599 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони