Бренд: TCL
Краток опис: TCL 302U Smartphone White, 5" HD IPS (854 x 480), 4G LTE, Dual
Достапност:
Шифра: 44546
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1246

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TCL 302U Smartphone White, 5" HD IPS (854 x 480), 4G LTE, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MHz, Chipset: MediaTek MTK6735, CPU: Quad Core 1 GHz, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel Rear Camera With LED Flash, Secondary Camera: 0.3 Megapixel, OS: Android 5.1 Lollipop, Battery: Non-Removal 1800 Lithium-ion, Dimension: 14.200 cm x 7.200 cm x 0.900 cm, Weight: 113g
Напреден Филтер
Бренд TCL
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира