Бренд: DOOGEE HOMTOM
Краток опис: Homtom HT17 Smartphone Gold, 5.5" HD IPS (1280x720), 4G LTE, Dua
Достапност:
Шифра: 44543
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 2073

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Homtom HT17 Smartphone Gold, 5.5" HD IPS (1280x720), 4G LTE, Dual SIM, 3G: WCDMA 900/2100MH, Chipset: MediaTek MT6737, CPU: Quad-Core 1.1GHz ARM Cortex-A53, GPU: ARM Mali-T720 MP1, 550MHz, Single-Core, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 128GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 8 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: 2 Megapixels, OS: Android 6.0 Marshmallow, Sensors: Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint, Battery: Removable Lithium-Ion 3,000 mAh battery with Fast Charging, Dimension: 153 mm x 77.6 mm x 7.9 mm, Weight: 150g
Напреден Филтер
Бренд Homtom
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира