Oukitel C3 Smartphone Black, 5" HD IPS (1280x720), Dual Sim, 3G: WCDMA 900/1900/2100MH, Chipset: MediaTek MT6580A, CPU: Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A7, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, RAM: 1GB, Primary Camera: 5 Megapixel With LED Flash, Secondary Camera: VGA, OS: Android 6.0 Marshmallow, Sensors: Proximity Sensor, Accelerometer, Light Sensor, Battery: Removable Lithium-Ion 2,000 mAh, Dimension: 141 mm x 71 mm x 8.8 mm, Weight: 155g

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Oukitel C3 Smartphone Black

  • Бренд: OUKITEL
  • Краток опис: Oukitel C3 Smartphone Black, 5" HD IPS (1280x720), Dual Sim, 3G:
  • Шифра: 44538
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 5,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

TP-Link NC250 Day/Night HD WiF

TP-Link NC250 Day/Night HD WiF

TP-Link NC250 Day/Night HD WiFi Cloud Camera, Cube type, Day/Night view, 720p HD resolution, H.264 V..

4,399 Ден.

Xiaomi Redmi 6a gray

Xiaomi Redmi 6a gray

Xiaomi Redmi 6a gray, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: 720 ..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

ST PB-8000CW

ST PB-8000CW

ST PB-8000CW, Superior Technology, Power bank 8000mAh capacity, white color, included micro USB cabl..

Редовна Цена 899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

899 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung A7, Protection 9H, P/N:A7..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Overboard OB1015B

Overboard OB1015B

Overboard OB1015B, Waterproof dry bag, 1L, blue..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Заштитни фолија за Apple iPhon

Заштитни фолија за Apple iPhon

Заштитни фолија за Apple iPhone 5..

Редовна Цена 150 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

150 Ден.

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2

Lenovo Vibe X 2, Red color, Smartphone with LTE 4G, Single SIM, 5.0" Capacitive IPS multitouchscreen..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Genius Power Bank ECO-U540

Genius Power Bank ECO-U540

Genius Power Bank ECO-U540, Color: Gray, Capacity: 5400 mAh, Lithium polimer battery, LED indication..

Редовна Цена 1,149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

ST SG-F48W

ST SG-F48W

ST SG-F48W, Superior technology, WiFi Drone with live stream camera, 2.4GHz RC drone with 0.3 Mpixel..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

Sport Armbag 5.5 inch gray/flu

Sport Armbag 5.5 inch gray/flu

Sport Armbag 5.5 inch gray/flu yellow, Busy, 3800148510112..

640 Ден.

SONY DSCW800B.CE3

SONY DSCW800B.CE3

SONY DSCW800B.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels Super HAD CCD sensor 1/2.3", 5x Opti..

5,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung A520, Protection 9H, P/N:A520..

149 Ден.

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4

Asus ZE550KL Zenfone 2 Laser 4G LTE, White color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 720 x 1280 pixels (2..

Редовна Цена 13,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

DORR Cleaning SET for photo ca

DORR Cleaning SET for photo ca

DORR Cleaning SET for photo cameras 5in1..

Редовна Цена 299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

299 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони