X-BO S7 Gold 5.5" White, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, , 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 2150mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO S7 Gold 5.5" White

 • Бренд: X-BO
 • Краток опис: X-BO S7 Gold 5.5" White, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECT
 • Шифра: 44534
  Гаранција: 360 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 4,499 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Nikon COOLPIX L610 Silver

Nikon COOLPIX L610 Silver

Nikon COOLPIX L610 Silver, 16.0 Megapixels, 14 x optical zoom, 3-inch LCD, Full HD Video, Optical VR..

Редовна Цена 9,990 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,290 Ден.

Samsung Galaxy GP-A750WSEFAAA

Samsung Galaxy GP-A750WSEFAAA

Samsung Galaxy GP-A750WSEFAAA, 3D protected film Galaxy A7..

Редовна Цена 129 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

129 Ден.

GARMIN Forerunner 225W HRM (bu

GARMIN Forerunner 225W HRM (bu

GARMIN Forerunner 225W HRM (built-in Mio laser technology to measure heart rate without chest strap)..

Редовна Цена 17,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

Xiaomi Redmi 4 Black

Xiaomi Redmi 4 Black

Xiaomi Redmi 4 Black, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolution:720 x 1..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

PANASONIC KX-TG1612FXH

PANASONIC KX-TG1612FXH

PANASONIC KX-TG1612FXH, Dual DECT cordless telephones, 2x handsets, Black color, Illuminated LCD Dis..

Редовна Цена 2,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

Blackview E7S Stardust Grey/F

Blackview E7S Stardust Grey/F

Blackview E7S Stardust Grey/Fingerprint, Dual SIM, 5.5 inches IPS HD (1280×720 Pixels), 3G: 850/900..

Редовна Цена 5,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,999 Ден.

GARMIN Nuvi 2457LMT Europe

GARMIN Nuvi 2457LMT Europe

GARMIN Nuvi 2457LMT Europe, 4.3" GPS Навигациски уред за автомобил со нов Eлeгантен дизајн со вклуче..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

SAMSUNG Digital camera case EA

SAMSUNG Digital camera case EA

SAMSUNG Digital camera case EA-CC9U21P, Pink color pouch-style carrying case designed for easy and c..

Редовна Цена 100 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

100 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung A9, Protection 9H, P/N:A9..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Belkin iPhone PORTABLE VIDEO S

Belkin iPhone PORTABLE VIDEO S

Belkin iPhone PORTABLE VIDEO Stand, F8Z795cw..

Редовна Цена 890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Xiaomi Redmi 4 White

Xiaomi Redmi 4 White

Xiaomi Redmi 4 White, Dual SIM, 4G LTE, 5.0 inches (~72.3% screen-to-body ratio), Resolution:720 x 1..

Редовна Цена 11,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,299 Ден.

S-GUARD TP-002 - 9CH  12V/5A

S-GUARD TP-002 - 9CH 12V/5A

S-GUARD TP-002 - 9CH 12V/5A Power adapter..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

Huawei P20 lite 2.5D Protectiv

Huawei P20 lite 2.5D Protectiv

Huawei P20 lite 2.5D Protective Film Transparent..

229 Ден.

Philips D1302B/53

Philips D1302B/53

Philips D1302B/53, Cordless phone, Black, Up to 10 hours talk time, Parametric Equalizer delivers pu..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони