X-BO S7 Gold 5.5" Black, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, , 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 2150mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO S7 Gold 5.5" Black

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO S7 Gold 5.5" Black, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECT
  • Шифра: 44533
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

X-BO 01

X-BO 01

X-BO 01, Smartphone White + GRATIS PROTECTION COVER, 6.0" QHD IPS screen(960*540px), Shell Material ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Canon PowerShot S100

Canon PowerShot S100

Canon PowerShot S100, 12 Megapixels, 5x Optical zoom, HD Movie 720 P, Lends 28mm wide, 3.0" Pure Col..

Редовна Цена 20,990 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,990 Ден.

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 201

Samsung SM-A605 Galaxy A6+ 2018 Black, Dual Sim, 6.0 Inch Super AMOLED capacitive touchscreen, Resol..

Редовна Цена 21,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

18,999 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii P20 Lite, Protection 9H..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

UMI ROME X

UMI ROME X

UMI ROME X, 3G Smartphone Black, 5.5" 2.5D IPS screen(1280*720px), Shell Material Metal, Dual SIM, M..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,499 Ден.

SONY HDRCX450B.CEN

SONY HDRCX450B.CEN

SONY HDRCX450B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, WiFi, optical zoom: 30 x, digital zoom..

25,499 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Huaweii Nova Smart, Protection 9H..

149 Ден.

Grundig D210 Black DECT cordle

Grundig D210 Black DECT cordle

Grundig D210 Black DECT cordless phone, Blue display with Caller ID, Hands free on handset, Blue lig..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,290 Ден.

Manfrotto PHKV001 Primaphoto V

Manfrotto PHKV001 Primaphoto V

Manfrotto PHKV001 Primaphoto Video Kit 001..

3,999 Ден.

ST 5IN1 Bluetooh Car charger

ST 5IN1 Bluetooh Car charger

ST 5IN1 Bluetooh Car charger, Superior Technology, Bluetooth connection, Alluminium finish, Fast cha..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

S-GUARD TZ-012 - Bracket

S-GUARD TZ-012 - Bracket

S-GUARD TZ-012 - Bracket, metal..

Редовна Цена 229 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

229 Ден.

HUAWEI Mate 10 lite Black

HUAWEI Mate 10 lite Black

HUAWEI Mate 10 lite Black, 5.9" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2160 pixels, ..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

Samsung J5 (2016) J510 Flip Wa

Samsung J5 (2016) J510 Flip Wa

Samsung J5 (2016) J510 Flip Wallet White EF-WJ510PWEGWW..

699 Ден.

Samsung Gear Watch S3 Classic

Samsung Gear Watch S3 Classic

Samsung Gear Watch S3 Classic, Black, 1.3 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Re..

26,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони