X-BO S7 Gold 5.5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, , 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB, Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 2150mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO S7 Gold 5.5" Golden

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO S7 Gold 5.5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTEC
  • Шифра: 44532
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRA

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRA

Nikon COOLPIX S2500 Silver GRATIS Carryng bag + 2GB SD CARD, 12 Megapixels, 4x optical zoom, VGA vid..

Редовна Цена 4,890 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,290 Ден.

Philips M120E/10

Philips M120E/10

Philips M120E/10, In Sight wireless HD Camera - home monitor with Wi-Fi & HD Wide angle, Night visio..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G

Samsung SM-J320FN Galaxy J3 4G LTE, QUAD Core CPU, 5.00 inches, Black color, Operating System: Andro..

Редовна Цена 8,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,999 Ден.

Xiaomi redmi 5 Plus 64GB gold

Xiaomi redmi 5 Plus 64GB gold

Xiaomi redmi 5 Plus 64GB gold, Dual SIM, 4G LTE, 5.99 inches (~77.4% screen-to-body ratio), Resoluti..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,599 Ден.

Hama 00135804 Universal smartp

Hama 00135804 Universal smartp

Hama 00135804 Universal smartphone holder, Easy to use thanks to movable holding jaws for individual..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip

Футрола Torbica Teracell flip top SLIM за Iphone 4 бела..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Black

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Black

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Black, 5.7" S-IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels resoluti..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Xiaomi A1 64gb Gold

Xiaomi A1 64gb Gold

Xiaomi A1 64gb Gold, Dual SIM, 5.5 inches (~70.1% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 1920 pix..

Редовна Цена 15,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

SAMSUNG EV-NX30 Smart camera B

SAMSUNG EV-NX30 Smart camera B

SAMSUNG EV-NX30 Smart camera Black, 20 Mpixels APS-C CMOS sensor, usable Samsung NX lens, 28mm, Hybr..

Редовна Цена 49,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

S-GUARD TI-046 - 1/3

S-GUARD TI-046 - 1/3" sony 420

S-GUARD TI-046 - 1/3" sony 420tvl,3.6mm lens,24 led,metal housing without bracket...

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

X5TECH Digital Camera Bag DCB-

X5TECH Digital Camera Bag DCB-

X5TECH Digital Camera Bag DCB-12, inner size: 11.5*8.5*4.5cm, without logo..

Редовна Цена 100 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

100 Ден.

GARMIN Forerunner 70 HRM

GARMIN Forerunner 70 HRM

GARMIN Forerunner 70 HRM, pink lady, wristwatch equipped with premium heart rate monitor with soft s..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,499 Ден.

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold

HUAWEI Mate 20 lite Pink gold, 6.3" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2340 pixe..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

SONY ILCE5000LB.CEC

SONY ILCE5000LB.CEC

SONY ILCE5000LB.CEC, Alfa series Mirrorless Digital Camera, black, World lightest body, Interchangea..

20,999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони