Бренд: X-BO
Краток опис: X-BO Super 7 Gold, 5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PR
Достапност:
Шифра: 44530
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 284
Редовна Цена: 4,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
X-BO Super 7 Gold, 5" Golden, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.0" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB ROM, Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front: 2.0MP with flashlight for SELPHIE, Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 3200mAh batery
Напреден Филтер
Бренд X-BO
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.