X-BO Super 6 White, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, Dual SIM, 5.5" 2.5D arc, QHD capacitive touch screen, 960 x 540px, 3G: WCDMA 850/2100MHz, CPU: MTK6580 quad core, 1.3GHz, GPU: Mali 400, 1GB RAM, Internal Memory: 8GB Card slot: microSD, up to 32GB, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE & Back Camera: 5.0MP with flashlight for increidable pictures, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio, Android 5.1 Lollipop, 3200mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

X-BO Super 6 White

  • Бренд: X-BO
  • Краток опис: X-BO Super 6 White, GRATIS PROTECTION COVER + GLASS PROTECTOR, D
  • Шифра: 44529
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Selfie Stick Standard with han

Selfie Stick Standard with han

Selfie Stick Standard with hand strap, pin: 3.5mm with line, Color: Black/Green cap, BOX packing..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Samsung Galaxy S6 Edge G925 Wi

Samsung Galaxy S6 Edge G925 Wi

Samsung Galaxy S6 Edge G925 Wireless Charging KIT, Charger Black + Clear Transparent Cover with silv..

Редовна Цена 3,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gol

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gol

HUAWEI P8 Mystic Champagne Gold, with 4G LTE and NFC, 5.2" IPS Neo LCD capacitive Multitouch Screen ..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

X5TECH Iphone sport case XIH-0

X5TECH Iphone sport case XIH-0

X5TECH Iphone sport case XIH-04, Color: White, opp package..

Редовна Цена 199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Lenovo S90

Lenovo S90

Lenovo S90, Champagne Gold color, Smartphone with LTE 4G, Dual SIM, 5.0" Super Amoled Capacitive mul..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

HUAWEI Mate 20 Black

HUAWEI Mate 20 Black

HUAWEI Mate 20 Black, 6.53" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2244 pixels, 18.7..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

Belkin View Case/Cover for Sam

Belkin View Case/Cover for Sam

Belkin View Case/Cover for Samsung Galaxy S4- Pink F8M565btC02..

Редовна Цена 949 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

199 Ден.

Modecom GPS navigation FreeWAY

Modecom GPS navigation FreeWAY

Modecom GPS navigation FreeWAY SX 7.1, bright 7" TFT LCD display, efficient Mstar 800 MHz CPU, 256 M..

Редовна Цена 6,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,499 Ден.

Samsung EF-AJ530TFEGWW

Samsung EF-AJ530TFEGWW

Samsung EF-AJ530TFEGWW, Jelly Cover Galaxy J5 (2017) golden..

599 Ден.

GARMIN GPSMAP 64S WW BASE MAP

GARMIN GPSMAP 64S WW BASE MAP

GARMIN GPSMAP 64S WW BASE MAP, Handheld GPS with Hotfix satellite prediction, 2.6" 65K colors LCD su..

Редовна Цена 21,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

20,999 Ден.

Xiaomi Redmi 6 32GB black

Xiaomi Redmi 6 32GB black

Xiaomi Redmi 6 32GB black, Dual SIM, 4G LTE, 5.45 inches (~72.7% screen-to-body ratio), Resolution: ..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,499 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 3D full cover for Samsung S8, Protection 9H, P/N: G950..

499 Ден.

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7

Samsung SM-J730 Blue Galaxy J7 (2017), 4G LTE, Dual SIM, 5.5 inches Super AMOLED capacitive touchsc..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,999 Ден.

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcate

Футрола силиконска S za Alcatel One touch Idol Ultra (S850) црна..

Редовна Цена 290 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

119 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони