Бренд: Alcatel
Краток опис: Alcatel Pixi 4 4" 4034D, Black, 3G, 4.0 inches (~58.3% screen-to
Достапност:
Шифра: 44422
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1000
Редовна Цена: 3,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 3,799 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alcatel Pixi 4 4" 4034D, Black, 3G, 4.0 inches (~58.3% screen-to-body ratio), Resolution: 480 x 800 pixels, Chipset: Mediatek MT6580M, CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, GPU: Mali-400MP2, Internal Memory: 4GB, RAM: 512MB, Primary Camera: 2MP with SW 3MP + Flash, Video 1080p@30fps, Secondary Camera: VGA with SW 1.3MP + Flash, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v4.0, A2DP, GPS, Radio, Accelerometer, OS: Android OS, v6.0 (Marshmallow), Micro-SIM, Battery: Removable Li-Ion 1500 mAh, Dimensions: 121.3 x 64.4 x 9.7 mm ,
Напреден Филтер
Бренд Alcatel
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 4GB
Големина на екран До 4'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 512MB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира