Бренд: Econ
Краток опис: Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Purple, 1.77" Color Dis
Достапност:
Шифра: 44413
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1063

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Econ W700 Feature phone, Dual SIM, White/Purple, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), Micro SD card support up to 8GB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Earphones included, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 500mAh battery
Напреден Филтер
Бренд Econ

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира