Econ W700 Feature phone, Dual SIM, Blue/Black, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP 640*480px, FM Radio, Speaker, MP3 MP4 support, GSM850/900/1800/1900MHz, GPRS, 150 numbers in Phone Book, Ringtones (64 chords,support mp3,midi ringtones), Micro SD card support up to 8GB, Bluetooth 2.0, Games, calendar, alarm, calculator, torchlight, E-book, Earphones included, Stand by time up to 120 hours, Lithium ion 500mAh battery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Econ W700 Feature phone

  • Бренд: Econ
  • Краток опис: Econ W700 Feature phone, Dual SIM, Blue/Black, 1.77" Color Displ
  • Шифра: 44411
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,099 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold

HUAWEI Y6 (2018) Atomu Gold, 5.7" S-IPS LCD capacitive Multitouch Screen 720 x 1440 pixels resolutio..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (20

Samsung SM-J530F Galaxy J5 (2017), Gold Color, Dual SIM, 5.2 inches Super AMOLED capacitive touchscr..

Редовна Цена 11,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

8,999 Ден.

Nikon D7500 D-SLR Black (18-10

Nikon D7500 D-SLR Black (18-10

Nikon D7500 D-SLR Black (18-105VR), 20.9 Megapixels, Full HD 1920 x 1080, GPS, WI-FI, Image Sensor F..

Редовна Цена 112,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99,999 Ден.

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent C

Smartphone Clear Transparent Case TPU for Samsung J730, 1mm, Shockproof, P/N: J730..

299 Ден.

Canon Lens EF-S 55-250mm f/4-5

Canon Lens EF-S 55-250mm f/4-5

Canon Lens EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM..

Редовна Цена 21,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,490 Ден.

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (2018) Black, 6.0 inches (1480 x 720), 4G LTE, CPU Quad-core ARMv8 64-bit..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,699 Ден.

SONY DSCW810S.CE3

SONY DSCW810S.CE3

SONY DSCW810S.CE3, Cyber-Shot Compact W series, 20.1 Megapixels Super HAD CCD sensor 1/2.3", 6x Opti..

6,499 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung J4, Protection 9H, P/N: J4..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

GARMIN Forerunner 25 HRM black

GARMIN Forerunner 25 HRM black

GARMIN Forerunner 25 HRM black-blue, SMART Рачен часовник за трчање со вграден GPS, црно/сина боја, ..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

AllCall Alpha Smartphone Red

AllCall Alpha Smartphone Red

AllCall Alpha Smartphone Red, 5" IPS Sharp panel (1280 x 720), 2.5D Curved Glass Screen, 7.9mm ultra..

Редовна Цена 4,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,199 Ден.

Blackview A20 Black

Blackview A20 Black

Blackview A20 Black, Dual SIM, 5.5" IPS 480x960, 3G: 2100/900 MHz, Chipset: Mediatek MT6580A, CPU: Q..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,599 Ден.

Cellphone D206

Cellphone D206

Cellphone D206, Feature phone, Dual SIM, White/Orange, 1.77" Color Display, Back camera 0.08MP, FM R..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

GoPro (AGTLM-001) Large Tube M

GoPro (AGTLM-001) Large Tube M

GoPro (AGTLM-001) Large Tube Mount..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (20

Samsung SM-J415 Galaxy J4+ (2018) Gold, 6.0 inches (1480 x 720), 4G LTE, CPU Quad-core ARMv8 64-bita..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,699 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони