Summer S2, Smartphone White, included Protective case, 5.5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540px, Shell Material Metal Frame, Dual SIM, Micro SD, 3G: WCDMA 850/2100MHz, MTK6580, Quad core, 1.5GHz; Mali-400, 1GB RAM, 8GB ROM, Dual camera Front:2.0MP with flashlight for SELPHIE &Back:5.0MP with flashlight, GPS, Bluetooth, WIFI 802.11 b/g/n, FM radio,Android 6.0 Marshmallow, 3100mAh batery

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Summer S2

  • Бренд: Summer
  • Краток опис: Summer S2, Smartphone White, included Protective case, 5.5" 2.5D
  • Шифра: 44311
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,499 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,499 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SONY HDRCX405B.CEN

SONY HDRCX405B.CEN

SONY HDRCX405B.CEN, FullHD camcorder with flash, black color, Powerful Exmor R CMOS sensor 1/5,8", 2..

16,699 Ден.

Mobile phone case Electroplate

Mobile phone case Electroplate

Mobile phone case Electroplate iPhone X Black, Busy, 3800148507570..

399 Ден.

H Mobile A5

H Mobile A5

H Mobile A5, Smartphone White, included Protective case, 4" WVGA capacitive touch screen, 850x480 re..

Редовна Цена 2,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

GARMIN Vector 2S

GARMIN Vector 2S

GARMIN Vector 2S, Single-sensing Pedal-based Power Meterr, Affordable power meter with option to upg..

Редовна Цена 44,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

39,999 Ден.

Samsung EF-AJ730TBEGWW

Samsung EF-AJ730TBEGWW

Samsung EF-AJ730TBEGWW, Back Cover Jelly Black for Samsung Galaxy J7 (2017)..

699 Ден.

Samsung SM-J330FN Galaxy J3 (2

Samsung SM-J330FN Galaxy J3 (2

Samsung SM-J330FN Galaxy J3 (2017) Dual Black, 5.0 inches (~68.5% screen-to-body ratio), Dual SIM, 4..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White

SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White

SAMSUNG EC-ST 72/4GB/BAG White, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5..

Редовна Цена 5,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,399 Ден.

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempere

Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung A520, Protection 9H, P/N:A520..

149 Ден.

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE

Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE, Black color, Dual SIM, Display 5.5 inches, 1080 x 1920 pixels (403 ppi p..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

Huawei P20 lite Pink

Huawei P20 lite Pink

Huawei P20 lite Pink, 4G LTE, Dual Sim, 5.84" LTPS IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resol..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

LG D855/32GB G3 4G LTE

LG D855/32GB G3 4G LTE

LG D855/32GB G3 4G LTE, Gold color, Display 5.5 inches, 1440 x 2560 pixels (538 ppi pixel density), ..

Редовна Цена 20,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

X-BO O6

X-BO O6

X-BO O6, Smartphone Gold + GRATIS PROTECTION COVER, 5" 2.5D arc QHD capacitive touch screen, 960*540..

Редовна Цена 3,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

SONY CP-B20

SONY CP-B20

SONY CP-B20, Charging power bank, black, 20000mAh, Contains Sony-manufactured lithium-polymer rechar..

5,999 Ден.

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350

Samsung BT Headset HM1350, Bluetooth, Black, HM1350EFEGCRO..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Тагови: Телефони/Фото и Навигација, Мобилни Телефони